HİAD, ulusal ve uluslararası alanda faaliyette bulunan Hristiyan inancına mensup iş adamlarının temsil örgütü olarak, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve Kitabı Mukaddes’te belirlenen ilkelere bağlı kalarak, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve Hristiyan inancı mensuplarının ulusal ve uluslararası alanda, ekonomik, sosyal, eğitimsel ve kültürel gelişimlerine ve manevi ihtiyaçlarının giderilmesine doğrudan ve dolaylı faaliyetlerle katkıda bulunmayı ve Yine ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyetlerde bulunan ve derneğin tüzüğünde belirtilen konularda faaliyette bulunmasını kabul etmiş olan Hristiyanlık haricindeki inanışlara sahip iş adamlarının dernek çatısı altında toplanması için her türlü yasal yolla çağrıda bulunmayı amaç edinmiştir.

HİAD| Hristiyan İş Adamları Derneği, ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyetlerde bulunan ve derneğin tüzüğünde belirtilen konularda faaliyette bulunmasını kabul etmiş olan iş adamları ile ırk, din, dil ve bölge ayrımı gözetmeksizin insani değerler ve ortaklıklar üzerinden uzlaşma kültürünün kurulması için faaliyette bulunmayı amaç edinmiştir. Asli üyelik ve onursal üyelik için bizi arayabilirsiniz.

BİZDEN HABERLER / Tüm Haberler

Hristiyan İş Adamları Derneği Kuruldu.

Hristiyan İş Adamları Derneği Kuruldu.

Hiad İş Adamları Derneği, İstanbul dernekler müdürlüğüne yapılan başvuru neticesinde yasal statüsüne kavuştu. Dernekler müdürlüğünün 34-224-141 kütük numarasına...

DETAYLAR
HİAD İlk Resmi Toplantısını Union Han’da Gerçekleştirdi

HİAD İlk Resmi Toplantısını Union Han’da Gerçekleştirdi

Hiad İlk Toplantısını Union Han’da gerçekleştirerek, dernek amaç ve kuruluş felsefesi konularında tanıtımını yaptı.

DETAYLAR
HİAD Vizyon Kahvaltısı ile Üyeleri ile Buluştu

HİAD Vizyon Kahvaltısı ile Üyeleri ile Buluştu

Surp Levon Katolik Kilisesinde gerçekleştirilen toplantıda HİAD Yönetim Kurulu, üyelere derneğin vizyonu ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

DETAYLAR
HİAD Yeni Adresinde

HİAD Yeni Adresinde

Yeni adresi için yapılan görüşmeler sonucunda yönetim kurulu üyeleri yeni dernek merkezinde incelemelerde bulundu. Ve yeni faaliyet adresi konusunda fikir birli...

DETAYLAR

GALERİ / Tüm Galeri